Зарахування активів до малоцінних та що необхідно передбачити замовнику при плануванні закупівель

Олена Жадан
588
25 Липня 2020
Зарахування активів до малоцінних та що необхідно передбачити замовнику при плануванні закупівель
588
25 Липня 2020

Питання від читача:

«Доброго дня! Прошу надати відповідь на таке питання: «За результатами спрощеної закупівлі пропозиція учасника менше 6 000 грн. Замовнику були виділені кошти за КЕКВ 3110, казна відмовляється реєструвати договір. Що в такому випадкові робити замовнику?»

Відповідь від експерта:

— Доброго дня! Відповідно до п. 3.2.3 Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби» суб’єкти державного сектору зараховують до малоцінних необоротних матеріальних активів предмети вартістю (без ПДВ), що не перевищує 6 000 грн, а з урахуванням ПДВ 20 % — не більше 7 200 грн (6 000 + 6 000 * 20 %).

За економічною сутністю видатків придбання малоцінних предметів розпорядники бюджетних коштів здійснюють за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар», а ті предмети закупівлі, які належать до основних засобів, тобто вартість яких перевищує 6 000 грн без ПДВ, — за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування».

У даному випадкові, якщо очікувана вартість одиниці предмета закупівлі (без ПДВ) за результатами аукціону під час проведення спрощеної закупівлі стала менше ніж 6 000 грн, то видатки потрібно здійснювати за КЕКВ 2210.

Відповідно до ч. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних...

Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель