Приклад протоколу в разі виділення додаткових коштів (спрощена закупівля)

Ганна Довгая
3913
13 Вересня 2021
Приклад протоколу в разі виділення додаткових коштів (спрощена закупівля)
3913
13 Вересня 2021

У цій статті дізнаємося, за яких умов замовник може правомірно використати додатково виділені кошти, та наведемо приклад протоколу замовника в разі отримання додатково виділених коштів, суми яких притаманні для спрощеної закупівлі.

Згідно з пунктом 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон про закупівлі / Закон) предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

Відповідно до частини 10 статті 3 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів / спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини 3 статті 10 цього Закону, оскільки за такі дії передбачено відповідальність.

Таким чином, залежно від предмета закупівлі товарів, робіт або послуг, визначених у порядку, встановленому Уповноваженим органом, замовник здійснює таке придбання з дотриманням частини 1 статті 1, пунктів 1 і 2 частини 1 статті 3 та частини 3 статті 3 Закону.

У свою чергу, згідно з частиною 1 статті 4 Закону планування...

Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель