Особливості закупівлі авторського та технічного нагляду

Максим Колдоба
1133
21 Жовтня 2020
СПЕЦВИПУСК
Особливості закупівлі авторського та технічного нагляду
1133
21 Жовтня 2020

Авторський та технічний нагляд є невід’ємною складовою кожного процесу створення об’єкту архітектури, не зважаючи на те чи нове це будівництво, реконструкція, реставрація або капітальний ремонт об’єкту. На даний час, враховуючи нову редакцію Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон, Закон про публічні закупівлі), яка набула чинності 19.04.2020 року, досить актуальним для замовників є  питання: «який вид закупівлі обрати?», «як правильно визначити предмет закупівлі?».

В даній статті ми розберемо правові підстави авторського та технічного нагляду, визначимо порядок та способи правового регулювання даної діяльності та з’ясуємо нюанси проведення закупівлі авторського та технічного нагляду відповідно до Закону.

Основним законодавчим та нормативно-правовим актом, що регулює зазначену діяльність є Закон України «Про архітектурну діяльність» від 20.05.1999 року № 687-XIV та Порядок здійснення авторського та технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 року № 903 (далі – Постанова).

Авторський нагляд

Відповідно до Постанови під авторським наглядом розуміється діяльність автора проекту будівництва, інших розробників проекту або уповноважених осіб направлену на контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт проекту.

Іншими словами, особа, що здійснює авторський нагляд:

 • контролює процес здійснення будівельних робіт на їх відповідність проектній документації;
 • фіксує та вносить до журналу зауваження стосовно відхилення підрядної організації від...
Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель