Закупівля поштового зв’язку: коли оголошувати переговорну процедуру, а коли купувати на конкурентному ринку

Ганна Пясецька
1509
26 Лютого 2021
Закупівля поштового зв’язку: коли оголошувати переговорну процедуру, а коли купувати на конкурентному ринку
1509
26 Лютого 2021

Одним із законодавчих актів, який регулює надання послуг поштового зв’язку, є Закон України «Про поштовий зв’язок» (далі — Закон), який визначає правові, соціально-економічні та організаційні основи діяльності у сфері надання послуг поштового зв’язку, а також регулює відносини між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, операторами поштового зв’язку і користувачами їхніх послуг.

Стаття 1 Закону визначає послуги поштового зв’язку як продукт діяльності оператора поштового зв’язку з приймання, обробки, перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень, виконання доручень користувачів щодо поштових переказів, банківських операцій, спрямований на задоволення потреб користувачів.

При цьому Закон визначає декількох суб’єктів надання послуг поштового зв’язку:

 1. оператор поштового зв’язку (оператор) — суб’єкт підприємницької діяльності, який в установленому законодавством порядку надає послуги поштового зв’язку;
 2. національний оператор поштового зв’язку — оператор, який в установленому законодавством порядку надає універсальні послуги поштового зв’язку на всій території України і якому надаються виключні права на провадження певних видів діяльності у сфері надання послуг поштового зв’язку.

Перелік операторів поштового зв’язку, які ведуть діяльність на території України та мають право надавати послуги поштового зв’язку, визначено в Єдиному державному реєстрі операторів поштового зв’язку, який ведеться Національною комісією, що здійснює державне регулювання зв’язку та інформатизації.

Вказаний реєстр містить безпосередньо перелік операторів поштового зв’язку (яких...

Переговорна процедура закупівлі

Публіікації щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі: практика, приклади, тощо

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель