Закупівля телекомунікаційних послуг

Наталія Заєць
2510
18 Грудня 2020
Закупівля телекомунікаційних послуг
2510
18 Грудня 2020

Усі замовники користуються послугами телекомунікацій (електрозв’язку), у тому числі фіксованим та безпровідним зв’язком. Надання зазначених послуг регулюється Законом України «Про телекомунікації» (далі — Закон № 1280). Проте такі послуги необхідно закупити, а отже, для замовників потрібно враховувати вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон № 922).

Замовник, що закуповує послуги телекомунікації, — це абонент. Абонент — споживач телекомунікаційних послуг, який отримує телекомунікаційні послуги на умовах договору, котрий передбачає підключення кінцевого обладнання, що перебуває в його власності або користуванні, до телекомунікаційної мережі.

Абонентна плата — фіксований платіж, який може встановлювати оператор телекомунікацій для абонента за доступ на постійній основі до своєї телекомунікаційної мережі незалежно від факту отримання послуг.

Відповідно до визначення понять у Законі № 1280 телекомунікації (електрозв’язок) — передавання, випромінювання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних або інших електромагнітних системах.

Телекомунікаційна мережа — комплекс технічних засобів телекомунікацій та споруд, призначених для маршрутизації, комутації, передавання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних чи інших електромагнітних системах між кінцевим обладнанням.

Водночас телекомунікаційна послуга — продукт діяльності оператора та/або провайдера телекомунікацій, спрямований...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель