У який спосіб переможець подає документальне підтвердження: завантажує документи в електрону систему чи надає на паперових носіях?

Редакція
485
30 Липня 2018
У який спосіб переможець подає документальне підтвердження: завантажує документи в електрону систему чи надає на паперових носіях?
485
30 Липня 2018

«Доброго дня! Нашу компанію визначено переможцем процедури відкритих торгів. Згідно зі ст. 17 Закону про публічні закупівлі, переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовникові документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою статті 17. Питання полягає в тому, у який же спосіб переможець подає документальне підтвердження: завантажує документи в електрону систему чи надає на паперових носіях? Дякую».

Добрий день! По-перше, слід звернути увагу на те, що в ч. 3 ст. 17 Закону зазначено про те, що спосіб документального підтвердження, згідно із законодавством, відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, замовник визначає для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Отже, спосіб подання документального підтвердження відсутності підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 ч. 1 і ч. 2 ст.17 Закону, чітко не встановлено, а їх визначає замовник. Виходячи із цього, переможець повинен подавати документальне підтвердження відсутності підстав, визначених окремими пунктами ч. 1 та ч. 2 ст. 17 Закону, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації. Додатково звертаємо увагу, що, згідно з частиною 1 статті 14 Закону про публічні закупівлі, подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюють в електронному вигляді через електронну систему закупівель.  

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель