Чи немає порушення, якщо специфікація завантажена декілька разів?

Редакція
413
28 Серпня 2018
Чи немає порушення, якщо специфікація завантажена декілька разів?
413
28 Серпня 2018

«Доброго дня! Якщо умовами тендерної документації передбачено надання переможцем аукціону специфікації, то чи немає порушення з нашого боку, якщо ми цю специфікацію завантажуємо в систему ProZorro декілька разів (при цьому загальна сума пропозиції не міняється і відповідає сумі аукціону)? Дякую».

Добрий день! Відповідно до ч. 4 статті 28 Закону після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. У статті 1 Закону визначено, що тендерна пропозиція — пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовникові відповідно до вимог тендерної документації. У п. 13 ч. 2 статті 22 Закону вказано, що тендерна документація повинна містити зазначення кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Отже, при розгляді тендерної пропозиції замовник розглядає тендерну пропозицію, подану учасником через електронну систему закупівель (ст. 25 Закону) до завершення кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Довантаження учасником документів після завершення кінцевого строку подання тендерних пропозицій та розгляд замовником таких документів або відхилення пропозиції учасника за результатами розгляду таких документів Закон не передбачає. Якщо учасник декілька разів завантажує в електронну систему закупівель перероблену за результатами аукціону специфікацію, то замовник не має підстав для відхилення його тендерної пропозиції, оскільки вказана специфікація не є частиною тендерної пропозиції.

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель