Сьомого листопада набирають чинності зміни до нормативно-правових актів у сфері здійснення державних закупівель

Редакція
221
14 Листопада 2014
Сьомого листопада набирають чинності зміни до нормативно-правових актів у сфері здійснення державних закупівель
221
14 Листопада 2014

16 вересня 2014 року наказом № 1112 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів щодо здійснення державних закупівель» Мінекономрозвитку України наказало внести зміни до низки нормативних актів у сфері здійснення державних закупівель, а саме змін зазнали:

 1. Типове положення про комітет з конкурсних торгів, затверджене наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 916.
 2. Стандартна документація конкурсних торгів для процедури закупівлі — відкриті торги, затверджена наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 919,
 3. Стандартна документація конкурсних торгів для процедури закупівлі — двоступеневі торги, затверджена наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 919;
 4. Порядок визначення предмета закупівлі, затверджений наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 921.
 5. Порядок здійснення моніторингу державних закупівель, затверджений наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19 жовтня 2011 року № 155.
 6. Перелік товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами, затверджений наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24 квітня 2012 року № 503.
 7. Особливості укладення рамкових угод, затверджені наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24 квітня 2012 року № 504.

Зміни до перелічених вище документів були внесені з метою приведення їх у відповідність з нормами Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 1197-VII.

Тож основні нюанси, на які варто звернути особливу увагу, є такими. Згідно зі внесеними змінами, стандартна документація може бути створена у формі електронного документа відповідно до вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».

Подання пропозицій конкурсних торгів може здійснюватися учасниками особисто, поштою або електронною поштою (у разі подання у формі електронного документа).

Висновок за результатами здійснення моніторингу закупівлі повинен бути підготовлений відповідним структурним підрозділом Мінекономрозвитку, який забезпечує здійснення регулювання та координації у сфері закупівель, не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня надходження до Мінекономрозвитку в повному обсязі інформації та документів від замовника. У разі необхідності до розгляду документів можуть залучатися інші структурні підрозділи Мінекономрозвитку.

Перелік товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами, доповнено такими пунктами:

80. Локомотиви залізничні та тендери локомотивні.

81. Вагони залізничні чи трамвайні самохідні, багажні вагони та відкриті платформи, крім транспортних засобів, призначених для ремонтування й технічного обслуговування.

82. Рухомий склад, інший.

83. Частини залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматура і їхні частини; механічне устатковання для керування рухом.

84. Послуги щодо відновлювання та оснащування залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; роботи субпідрядні як частина виробництва залізничних локомотивів і рухомого складу.

85. Пестициди та інші агрохімічні продукти.

86. Послуги щодо забезпечення харчуванням за контрактом.

У пункті 4 наказу № 1112 вказано, що цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. При цьому відповідно до інформації, оприлюдненої на офіційному сайті «Офіційного вісника України», зазначений наказ готується до опублікування в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» № 87 від 07.11.2014. Тобто наказ, яким вносять зміни до перелічених нормативних актів, набуває чинності саме із 7 листопада 2014 року. Детальніше з повним текстом наказу № 1112 одразу після набрання ним чинності, а також з усіма нормативними актами, до яких було внесено відповідні зміни, ви маєте змогу ознайомиться на сайті журналу «Радник в сфері державних закупівель» за посиланням www.radnuk.com.ua/norm/.

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель