Постачальник піднімає ціну на природний газ: рекомендації НКРЕКП

Ольга Бабій
926
28 Травня 2021
Постачальник піднімає ціну на природний газ: рекомендації НКРЕКП
926
28 Травня 2021

Інтерв’ю підготувала
Селютіна Анна,
головний редактор журналу “Радник в сфері державних закупівель”

Майже кожен замовник щороку проводить закупівлю природного газу. Незважаючи на всі труднощі та особливості закупівель природного газу, замовники укладають договори про закупівлю за результатами проведеної спрощеної закупівлі / процедури закупівлі. Але укладення договору про закупівлю, на жаль, не є гарантією успіху, адже виконання зобов’язань за договором про закупівлю ще попереду.

Як усім відомо, постачальники бувають різними, деякі сумлінно дотримуються умов укладеного договору про закупівлю та супутніх нормативно-правових актів, які регулюють ринок природного газу, а інші починають зловживати тим, що замовник, аби не залишитися без опалення, особливо в період опалення, змушений іти на порушення Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Як бути замовнику в такій ситуації? Куди та як звертатися, щоб захистити свої права? Чи є практика покарання недобросовісних постачальників природного газу? Розібратися з цими питаннями нам допоможе Ольга Бабій — членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  • Ольго, вітаємо! Чимало замовників звертаються до редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель» з проблемою підняття ціни за постачання природного газу більш ніж на 10 % за одиницю товару або ж надсилають безліч додаткових угод на збільшення ціни до 10...
Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель