Останній день для надання документів переможця припадає на вихідні, та переможець надає документи на наступний робочий день. Чи має замовник відхилити таку пропозицію?

Ірина Кашинська
11666
12 Червня 2024
Останній день для надання документів переможця припадає на вихідні, та переможець надає документи на наступний робочий день. Чи має замовник відхилити таку пропозицію?
11666
12 Червня 2024

Нещодавно на порталі «Радник у сфері публічних закупівель» у статті «Останній день на завантаження документів припадає на вихідні: консультація Мінекономіки» ми оглядали цікаву консультацію Уповноваженого органу. У відповіді Мінекономіки наголошено, зокрема:

«Відповідно до частини п’ятої статті 254 ЦК України, якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

Отже, для обчислення строків необхідно керуватися ЦК України, який закріплює загальні положення щодо правильного обчислення строків та визначення початку перебігу строку, а також Законом та Особливостями».

Останній день строку припадає на вихідні, святкові дні

...
Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО