Як передати обов’язок здійснення закупівель до ДП «Українські спеціальні системи»

Ілля Лактін
622
24 Вересня 2021
Як передати обов’язок здійснення закупівель до ДП «Українські спеціальні системи»
622
24 Вересня 2021

Ми не плануємо нав’язувати замовнику те, що йому не потрібно.
Ми маємо разом з ним обрати найкраще для задоволення його потреб.
Ілля Лактін

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 233-р, Державне підприємство «Українські спеціальні системи» визначено централізованою закупівельною організацією. Зазначеним розпорядженням передбачено, що ДП «Українські спеціальні системи» проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) в інтересах замовника згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Про особливості та порядок здійснення закупівель ДП «Українські спеціальні системи» як централізованою закупівельною організацією поговоримо з Іллею Лактіним, керівником централізованої закупівельної організації у сфері цифровізації, ДП «Українські спеціальні системи».

  • Пане Ілля, добрий день! Скажіть декілька слів про особливості та ключові переваги співпраці з ДП «Українські спеціальні системи» як з централізованою закупівельною організацією (ЦЗО).
  • Добрий день! Насамперед хочу зазначити, що централізація закупівель — це один зі світових трендів. Такий підхід сприяє підвищенню якості, економії бюджету, прозорості, безпечності. Відповідно до стратегії реформування публічних закупівель, що була ухвалена у 2016 році, Україна так само тримає курс на централізацію закупівель. Це один із пунктів гармонізації національного законодавства з директивами ЄС, яке має здійснити Україна в рамках імплементації угоди про Асоціацію. Ключові переваги:
    1. Прозорість. Через групування замовлень відбувається...
Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель