Як не залишитись без необхідної закупівлі під час оскарження тендеру?

Наталія Чабан
259
28 Березня 2021
Як не залишитись без необхідної закупівлі під час оскарження тендеру?
259
28 Березня 2021

Під час проведення публічних закупівель нерідко виникають конфлікти між замовником та учасниками, які здебільшого полягають у незгоді останніх із тими чи іншими рішеннями, діями або бездіяльністю замовника. Законодавець передбачив декілька шляхів їх вирішення, одним із яких є оскарження рішень, дій або бездіяльності замовника до Органу оскарження. Водночас основним завданням для замовників під час оскарження триваючого тендеру є не залишитись без необхідних поставок для задоволення своїх потреб на вказаний період. Отже, чи справді все, що може зробити замовник у цей період, це спостерігати за процесом та очікувати? Спробуємо розібратись з цією проблемою та знайти законні підстави, переваги та можливості, які надає законодавство для її вирішення.

Так, на офіційному сайті Мінекономіки оприлюднено запит № 115/2021 від Головного управління статистики «Х» наступного змісту: «Процедура закупівлі — відкриті торги, було оскарження в АМКУ на рішення замовника, АМКУ прийняло рішення про відміну рішення замовника. АМКУ протягом трьох робочих днів у «Прозорро» мають подать висновок. Чи можемо ми, поки ще рішення не висвітлено, укласти договір по абзацу 2 пункту 3 частини 7 статті 3?».

Відповідь Уповноваженого органу наступна: «Згідно з частиною сьомою статті 3 Закону придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель