Що очікувати при встановленні критерію — наявність МТБ без урахування нотаріального посвідчення?

Наталія Чабан
483
4 Вересня 2021
Що очікувати при встановленні критерію — наявність МТБ без урахування нотаріального посвідчення?
483
4 Вересня 2021

Пунктом 2 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено обов’язок замовника зазначити в тендерній документації, зокрема, такі відомості: один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Оскільки уповноважені особи та / або члени тендерного комітету зазвичай не є юристами, то вони можуть упустити важливі аспекти, які регламентують Цивільний кодекс України та / або Господарський кодекс України. Розібратися з тим, яку вимогу замовнику варто зазначати у разі встановлення такого кваліфікаційного критерію, як наявність обладнання, матеріально технічної бази (далі — МТБ) та технологій, допоможе ця стаття.

Моніторинг: № UA-M-2021-08-19-000014
Оголошення:UA-2021-06-25-002823-a

Після аналізу питання відповідності пропозиції ПП «Р» вимогам тендерної документації встановлено таке: «згідно з пунктом 1.1. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій додатка 2 „Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам замовника“ тендерної документації замовником зазначено вимогу „У разі відсутності власного обладнання та матеріально-технічної бази та / або використання їх на договірних умовах про це зазначається у довідці із наданням сканкопій оригіналів документів, що підтверджують право користування обладнанням та матеріально-технічною...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу