Надання ліцензії: 5 помилок, які варто врахувати

Наталія Чабан
1584
12 Червня 2021
Надання ліцензії: 5 помилок, які варто врахувати
1584
12 Червня 2021

Процедура оголошена, визначено учасника з найкращою ціновою пропозицією, залишився один із вирішальних кроків – перевірка наданих документів на відповідність встановленим вимогам, зокрема, в частині надання копії ліцензії або документа дозвільного характеру. Саме на цьому етапі замовники припускаються помилок, адже умови тендерної документації слід не тільки вміти встановити, а й здійснити перевірку поданої тендерної пропозиції на її відповідність. То ж якщо Ви дійсно шукаєте добросовісного учасника та бажаєте його не втратити ще  й додатково отримавши адмінштарф за неправомірне (не)відхилення тендерної пропозиції, пропонуємо для ознайомлення та врахування в роботі узагальнену практику типових помилок, пов’язаних із наданням зазначених вище документів та на що слід звернути увагу при виконанні даної вимоги аби успішно завершити даний етап.

Помилка №1 — нехтування вимогами замовника

Моніторинг: № UA-M-2021-04-23-000111
Оголошення: UA-2021-01-16-000308-b

За результатами моніторингу установлено: «.. пунктом 1 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації замовник установив вимогу про завантаження учасниками файлів, зокрема з копією або сканованим оригіналом чинної ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним на кожну АЗС, що зазначена учасником у довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, що необхідні для виконання умов договору про закупівлю.

Однак, у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «В» відсутня копія або сканований оригінал чинної...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу