Як несвоєчасне розкриття цінових пропозицій гальмує тендер?

Наталія Чабан
597
8 Травня 2021
Як несвоєчасне розкриття цінових пропозицій гальмує тендер?
597
8 Травня 2021

Відкриті торги з публікацією англійською мовою не викликають незручностей в українських постачальників і дають їм змогу «грати за високими ставками» з іноземними конкурентами. Водночас їх організація потребує від учасника більш виразного акценту на розкритті ціни тендерної пропозиції. Як уникнути найпоширенішої помилки в період кваліфікації, читайте у висновку Держаудитслужби, і ваш тендер буде не тільки успішним, а й принесе задоволення від досягнутого.

Моніторинг: № UA-M-2021-04-23-000012
Оголошення:UA-2021-03-09-002010-a
Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 90510000-5: Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям

У ході моніторингу встановлено наступне

«на порушення абзацу 3 пункту 1 статті 28 Закону у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, було розкрито всі файли тендерної пропозиції, в тому числі інформацію про ціну / приведену ціну тендерної пропозиції.
Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 32 Закону замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути
».

Висновок про наявність або відсутність порушень

«за результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення абзацу третього пункту першого статті 28 Закону».

Коментар редакції

Відповідно до частини 1 статті 28 Закону, зокрема у разі якщо оголошення про проведення конкурентної процедури...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу