Два в одному, або Як «успішно» умови договору змінити та ще й статтю 631 ЦКУ долучити

Наталія Чабан
1499
31 Липня 2021
Два в одному, або Як «успішно» умови договору змінити та ще й статтю 631 ЦКУ долучити
1499
31 Липня 2021

Отримання очікуваного результату за наслідками проведення закупівлі — мета будь-якої діяльності замовника. Однак іноді саме неотримання бажаного може стати найбільшою перемогою. Наприклад, як у випадку укладення договору про закупівлю зі строком його виконання, який настає раніше за дату підписання договору про закупівлю, тобто шляхом застосування «спокусливої» частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України. Цікавим є те, коли ви знаєте, чого хочете, і це бажання є настільки сильним, що ви навіть готові ігнорувати зобов’язання Держаудитслужби щодо усунення порушення. Детальніше — нижче у запропонованому до уваги висновку моніторингу.  

Моніторинг: № UA-M-2021-04-21-000030

Оголошення:UA-2021-01-08-000248-b

Моніторингом щодо питання відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця встановлено таке: «замовником в пункті 10.1 розділу 10 „Термін дії договору про закупівлю та порядок його розірвання“ проєкту договору про закупівлю (додаток 6 до тендерної документації) зазначено: „договір про закупівлю набирає чинності з дати його укладення (підписання) Сторонами та діє до моменту повного та належного виконання Сторонами всіх своїх зобов’язань за цим договором про закупівлю, а саме до 31.12.2021, та / або у випадку, якщо сума коштів, сплачених Закладом охорони здоров’я за цим договором про закупівлю (згідно з актами), досягла суми, визначеної пунктом 5.2 договору про закупівлю“.

На виконання вищевказаних вимог учасник ТОВ „Х“ подав...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу