Чи законні зобов’язання аудиторів припинити господарські зобов’язання за договором?

Тетяна Руденко
1334
3 Листопада 2020
Чи законні зобов’язання аудиторів припинити господарські зобов’язання за договором?
1334
3 Листопада 2020

У цій публікації детально розглянемо таку ситуацію: отримали висновок за результатом моніторингу закупівлі, у якому зазначено: «усунути порушення у тому числі шляхом припинення господарських зобов’язань за договором». Направили підряднику листа з пропозицією розірвати договір, але він відмовляється. Що далі? А далі — читайте.

Відразу зазначимо: зобов’язання аудиторів припинити господарські зобов’язання за договором незаконні! Такі висновки варто обов’язково оскаржувати до адміністративного суду. Але про все по порядку.

Моніторинг процедури закупівлі

Закон України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» передбачає, що головними завданнями органу державного фінансового контролю є, зокрема, здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності у суб’єктах господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах, в установах та організаціях, які отримують (отримували у періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів, державних фондів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі — підконтрольні установи), за дотриманням бюджетного законодавства, дотриманням законодавства про закупівлі.

Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади встановлює Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон про закупівлі),...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель