Чи проводять моніторинг спрощених закупівель

Олег Волянський
1236
19 Червня 2020
Чи проводять моніторинг спрощених закупівель
1236
19 Червня 2020

Стаття 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачає що моніторинг процедури закупівлі здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, та його міжрегіональні територіальні органи (далі — органи державного фінансового контролю). Моніторинг процедури закупівлі здійснюють протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його дії. Моніторинг процедури закупівлі не проводять на відповідність тендерної документації вимогам частини четвертої статті 22 цього Закону. Моніторинг процедур закупівель здійснюють також щодо процедур закупівель, особливості яких передбачені в законах, що визначені в частинах восьмій та дев’ятій статті 3 цього Закону.

Що таке процедура закупівель

Статтею 13 Закону визначено, що закупівлі можуть здійснювати в результаті застосування однієї з таких конкурентних процедур:

  • відкриті торги;
  • торги з обмеженою участю;
  • конкурентний діалог.

Також у частині 2 статті 13 Закону встановлено, що як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі.

У частині 3 статті 13 Закону зазначено, що замовник здійснює процедури закупівлі, передбачені частиною першою цієї статті, у результаті використання електронної системи закупівель.

Отже, у переліку процедур закупівель немає спрощених закупівель.

Наступна стаття 14 Закону передбачає, що спрощену закупівлю замовник проводить із застосуванням електронного аукціону відповідно...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель