Мінекономіки інформує про розроблення і затвердження нормативно-правових актів

Анна Селютіна
1833
22 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Мінекономіки інформує про розроблення і затвердження нормативно-правових актів
1833
22 Квітня 2020

Листом 3304-04/25806-06 від 21.04.2020 року Уповноважений орган надав інформацію про розроблення і затвердження нормативно-правових актів, розглянемо основні моменти:

  1. Примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затверджена наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами від 07.04.2020 № 649).
    Отже, замовники можуть визначати очікувану вартість закупівлі відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості.
  2. Доки нормативно-правові акти знаходяться на етапі погодження або на державній реєстрації, замовники можуть використовувати, зокрема, примірну тендерну документацію; примірне положення про уповноважену особу та тендерний комітет; порядок визначення предмета закупівлі; особливості закупівель за рамковими угодами та їх укладення; порядок розміщення інформації про публічні закупівлі.
    На що необхідно звернути увагу:
    – Примірну тендерну документацію необхідно привести у відповідність до «нового» Закону. З примірною тендерною документацією розробленою фахівцями журналу «Радник в сфері державних закупівель» можна ознайомитись за посиланням.
    – Примірне положення про уповноважену особу та тендерний комітет також необхідно привести у відповідність до нової редакції Закону. З прикладом такого положення, яке розроблено фахівцями журналу «Радник в сфері...
Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель