День, який вважається днем отримання інформації про відкриття провадження: роль в оскарженні висновку моніторингу

Ірина Кепич
517
9 Липня 2021
День, який вважається днем отримання інформації про відкриття провадження: роль в оскарженні висновку моніторингу
517
9 Липня 2021

У випадку оскарження висновку моніторингу замовник зазначає в електронній системі закупівель про відкриття провадження у справі протягом наступного робочого дня з дня отримання інформації про відкриття такого провадження та номер такого провадження. Тож який день вважається днем отримання інформації про відкриття провадження — день, коли дана інформація з’явилася на сайті судової влади, чи день отримання замовником ухвали?

Відповідно до частини 10 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі незгоди замовника з інформацією, викладеною у висновку, він має право оскаржити висновок Держаудитслужби до суду протягом 10 робочих днів з дня його оприлюднення, про що зазначається в електронній системі закупівель протягом наступного робочого дня з дня оскарження висновку до суду.

Замовник в обов’язковому порядку зазначає в електронній системі закупівель про відкриття провадження у справі протягом наступного робочого дня з дня отримання інформації про відкриття такого провадження та номер такого провадження (Рис. 1).

Рис.1

Наказом Державної судової адміністрації України від 17.02.2014 № 30 «Про організаційне забезпечення функціонування вебпорталу „Судова влада України“» затверджено Регламент інформаційного наповнення офіційного вебпорталу «Судова влада України».

Відповідно до пункту 1.4 зазначеного Регламенту вебпортал...

Контроль та відповідальність закупівель

Публікації, тематикою яких є особливості здійснення функції контролю та відповідальності в сфері публічних закупівель