День, який вважається днем отримання інформації про відкриття провадження: роль в оскарженні висновку моніторингу

Ірина Кепич
795
9 Липня 2021
День, який вважається днем отримання інформації про відкриття провадження: роль в оскарженні висновку моніторингу
795
9 Липня 2021

У випадку оскарження висновку моніторингу замовник зазначає в електронній системі закупівель про відкриття провадження у справі протягом наступного робочого дня з дня отримання інформації про відкриття такого провадження та номер такого провадження. Тож який день вважається днем отримання інформації про відкриття провадження — день, коли дана інформація з’явилася на сайті судової влади, чи день отримання замовником ухвали?

Відповідно до частини 10 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі незгоди замовника з інформацією, викладеною у висновку, він має право оскаржити висновок Держаудитслужби до суду протягом 10 робочих днів з дня його оприлюднення, про що зазначається в електронній системі закупівель протягом наступного робочого дня з дня оскарження висновку до суду.

Замовник в обов’язковому порядку зазначає в електронній системі закупівель про відкриття провадження у справі протягом наступного робочого дня з дня отримання інформації про відкриття такого провадження та номер такого провадження (Рис. 1).

Рис.1

Наказом Державної судової адміністрації України від 17.02.2014 № 30 «Про організаційне забезпечення функціонування вебпорталу „Судова влада України“» затверджено Регламент інформаційного наповнення офіційного вебпорталу «Судова влада України».

Відповідно до пункту 1.4 зазначеного Регламенту вебпортал...

Відповідальність у закупівлях

Публікації, тематикою яких є особливості здійснення функції контролю та відповідальності в сфері публічних закупівель