Що робити з договорами про закупівлю постачальника «останньої надії» електричної енергії

Марія Бречко
809
12 Лютого 2021
Що робити з договорами про закупівлю постачальника «останньої надії» електричної енергії
809
12 Лютого 2021

Деякі замовники вже на власному досвіді змушені були будувати відносини з постачальником «останньої надії» електричної енергії, у процесі чого могли виникати сумніви в таких питаннях: сума та строк поставки не вказуються, як тоді оприлюднювати договір про закупівлю в електронній системі закупівель? Як діяти після проведення тендеру, коли буде відомий новий переможець торгів на закупівлю електричної енергії? У цій статті ви отримаєте відповіді на всі запитання.

Нормами статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» та главою 3.4 розділу ІІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018  (далі — ПРРЕЕ), визначено, що постачальник «останньої надії» здійснює постачання електричної енергії у порядку,визначеному правилами роздрібного ринку, на умовах типового договору постачання електричної енергії постачальником «останньої надії», що затверджується Регулятором (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), та є публічним договором приєднання. Постачальник «останньої надії» оприлюднює відповідний договір на своєму офіційному вебсайті.

Постачальник «останньої надії» здійснює постачання з моменту припинення постачання електричної енергії попереднім електропостачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником «останньої надії» і споживачем (замовником) вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу (замовнику).

Постачальник «останньої надії» постачає електричну енергію споживачу (замовнику) протягом строку, що не може...

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель