Калькулятор розрахунку зміни ціни електроенергії в договорі — новий інструмент від Радника!

Редакція
769
28 Березня 2024
Калькулятор розрахунку зміни ціни електроенергії в договорі — новий інструмент від Радника!
769
28 Березня 2024

Хороша новина для користувачів порталу «Радник у сфері публічних закупівель». Редакцією порталу було додано новий інструмент «Калькулятор розрахунку зміни ціни в договорі про закупівлю електричної енергії».

Що це означає? Щонайменше, що передплатники порталу, які користуються зразком договору про закупівлю електричної енергії (Додаток 3 до тендерної документації. Проєкт договору згідно зі змінами за пп. 7 п. 19 Особливостей), можуть користуватись новим інструментом під час зміни ціни за формульним ціноутворенням.

Увага! Формула, зазначена в Додатку 3, що відображена в Калькуляторі розрахунку зміни ціни в договорі про закупівлю електричної енергії, НЕ є обов’язковою до застосування! Формула розроблена фахівцями порталу «Радник у сфері публічних закупівель». Замовник самостійно та на власний розсуд може використовувати інакші рішення під час підготовки проєкту договору про закупівлю електроенергії чи під час його виконання.

Калькулятор ви знайдете в розділі «Інструменти» — «Радник»:

Зауважимо: якщо ви просто наведете курсор на комірку, то з’явиться підказка з поясненням того чи іншого позначення у формулі. Так, якщо ви наведете курсор на позначку Ца, зможете побачити таке:

Для того щоб скористатись калькулятором, вам потрібно заповнити УСІ комірки та натиснути кнопку «Розрахувати». Все! Ви отримаєте значення, яке може бути використане під час внесення змін до договору про закупівлю електричної енергії на підставі підпункту 7 пункту 19 Особливостей.

Безцінні передплатники порталу Радник можуть завантажити шпаргалку УО щодо закупівлі електроенергії та вільно користуватись електронною книгою «Закупівля електричної енергії в період дії воєнного стану». Щиро бажаємо успіхів в усіх ваших починаннях!

Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО