Приклад технічної специфікації закупівлі Хліба пшеничного / житнього

Ганна Довгая
1236
10 Травня 2021
Приклад технічної специфікації закупівлі Хліба пшеничного / житнього
1236
10 Травня 2021

Подекуди важко скласти технічне завдання для проведення закупівель, адже необхідно уміло прописати інформацію про технічні, якісні та інші характеристики до предмета закупівлі та встановлювати вимоги щодо підтвердження відповідних характеристик, і при цьому необхідно враховувати специфіку предмета закупівлі.

Пункт 3 частини 3 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлює вимогу, за якою в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі обов’язково зазначається інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.

Аналогічна норма міститься й у пункті 3 частини 2 статті 22 Закону, якою визначено, що у тендерній документації зазначається інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби — плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, передбачених частиною 4 статті 5 цього Закону

Відповідно до пункту 33 частини 1 статті 1 Закону технічна специфікація до предмета закупівлі — встановлена замовником сукупність технічних умов, що визначають характеристики товару (товарів), послуги (послуг) або необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва, що можуть включати показники впливу на довкілля й клімат, особливості проектування (у тому числі щодо придатності для осіб із обмеженими фізичними можливостями), відповідності, продуктивності, ресурсоефективності, безпечності, процедури забезпечення якості, вимоги щодо найменування продукції, під яким вона продається, термінологію, символи, методику випробувань і тестування, вимоги до пакування, маркування й етикетування, інструкції для користувачів, технологічні процеси й технології виробництва на будь-яких етапах життєвого циклу робіт, товару чи послуги.

Зважаючи на вищевикладені вимоги Закону, надаємо приклад зазначення інформації про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі хліба у спрощеній закупівлі.

Приклад технічної специфікації (Хліб)

Більше прикладів на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Зразки документів замовникам» — «Технічні завдання», зокрема:

Спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО