Закупівля товару: визначаємо предмет закупівлі та наводимо приклад проєкту договору про закупівлю

Ганна Довгая
951
17 Січня 2022
Закупівля товару: визначаємо предмет закупівлі та наводимо приклад проєкту договору про закупівлю
951
17 Січня 2022

Чи може щось бути цікавішим, ніж закупівлі? Звичайно, може, але сьогодні поговоримо про публічні закупівлі саме товару та наведемо приклад проєкту договору про закупівлю товару.

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) предмет закупівлітовари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом (Мінекономіки), із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

Уповноважений орган наказом № 708 від 15.04.2020 затвердив Порядок визначення предмета закупівлі (далі — Порядок визначення), який встановлює правила визначення замовником предмета закупівлі із застосуванням показників цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», а також особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг.

Уповноважений орган наказом № 1082 від 11.06.2020 затвердив Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі (далі — Порядок розміщення). Порядок розміщення визначає процедуру розміщення інформації про публічні закупівлі, зокрема товару, яка оприлюднюється на вебпорталі Уповноваженого органу (через акредитований...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.