Продовження строку для укладення договору про закупівлю. Технічна реалізація в системі

Анастасія Маляренко
766
30 Грудня 2020
Продовження строку для укладення договору про закупівлю. Технічна реалізація в системі
766
30 Грудня 2020

Закон України від 19.09.2019 № 114-IX «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» був опублікований 19.10.2019. Згідно з розділом X «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону, цей Закон вводиться в дію через шість місяців із дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців із дня його опублікування.

Таким чином, із 19.04.2020замовники повинні вести закупівельну діяльність відповідно до норм нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), яка своєю чергою надала закупівельникам багато корисних можливостей, які покликані вдосконалити закупівельний процес та певною мірою полегшити вашу роботу.

Законодавче регулювання

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону зазначено, що договір про закупівлю — це господарський договір, який укладають між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару.

Виконуючи вимоги ст. 33 Закону, відповідне рішення про намір укласти договір про закупівлю приймає замовник у день визначення учасника переможцем процедури закупівлі або спрощеної закупівлі.

З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель