Перелік «прямих» договорів за ч. 7 ст. 3 Закону розширено

Редакція
6907
21 Грудня 2020
Перелік «прямих» договорів за ч. 7 ст. 3 Закону розширено
6907
21 Грудня 2020

Редакція журналу невпинно слідкує за всіма новинами закупівельного простору та якомога скоріш повідомляє про це на порталі RADNUK.COM.UA! Отож 20.12.2020 набув чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту» за яким частину 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (Відомості Верховної Ради України, 2019 р., № 45, ст. 289) після абзацу сімнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:

“9) якщо здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації та забезпечення підготовки і участі національних збірних команд України з видів спорту в міжнародних спортивних заходах, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України”.

Тобто якщо вартість вищезазначених заходів дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за 200 тисяч гривень, такі закупівлі здійснюватимуться без проведення спрощених закупівель, шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Слідкуйте за новинами закупівель разом з порталом RADNUK.COM.UA! Для вас ми розкриємо ще більше нюансів чинної редакції Закону. Оберіть для себе зручний тариф на наступний рік!

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО