Як та які документи завантажити на підтвердження застосування переговорної процедури закупівлі

Катерина Клочкова
5295
16 Липня 2021
Як та які документи завантажити на підтвердження застосування переговорної процедури закупівлі
5295
16 Липня 2021

З 26.06.2021 почали діяти зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), зокрема, в частині оприлюднення повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Що потрібно про це знати замовнику?

Перш за все порівняємо пункт 8 частини 6 статті 40 Закону, де зазначено, яку саме інформацію повинно містити повідомлення про намір укласти договір про закупівлю:

До 26.06.2021

З 26.06.2021

обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі

обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі

Тобто до 26.06.2021 замовник під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю мав право лише зазначити інформацію щодо документів, якими він керується. Натомість з 26.06.2021 потрібно завантажити в електронну систему закупівель відповідні документи.

Подивімось одразу, як відбувається виконання цієї норми Закону під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (далі — повідомлення) на майданчику Zakupki.Prom. Також хочемо заспокоїти замовників, що з технічної сторони нічого не змінилося.

Під...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.