Чи можна в спрощеній закупівлі продовжити строк розгляду до 20 роб. днів?

Редакція
587
28 Серпня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи можна в спрощеній закупівлі продовжити строк розгляду до 20 роб. днів?
587
28 Серпня 2020

Замовники та уповноважені особи могли помітити, що ч. 10 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) дає можливість аргументовано продовжувати строк розгляду пропозиції до 20 робочих днів, але технічно реалізувати це в спрощеній закупівлі не вдавалось. Редакція журналу перейнялася цим питанням та звернулась до ДП «ПРОЗОРРО» з офіційним запитом.

У листі ДП «ПРОЗОРРО» від 22.07.2020 № 206/01/1753/10 зазначено, що в електронній системі закупівель відсутня можливість продовження строку розгляду пропозицій у спрощеній закупівлі, що відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».

Замовники, зверніть увагу, що зазначену вище норму Закону у статтях, які розміщені на порталі RADNUK.COM.UA, необхідно тлумачити, зважаючи на офіційну відповідь ДП «ПРОЗОРРО», оскільки реалізувати її технічно неможливо.

1. «Чи може замовник застосовувати норму частини 15 статті 29 Закону України “Про публічні закупівлі” при проведенні спрощених закупівель?»

2. «Продовження строку розгляду тендерних пропозицій замовником. Аргументи та алгоритм дій замовника».

Зважаючи на зазначене, рекомендуємо дотримуватися строків, що визначені в абз. 2 ч. 11 ст. 14 Закону, яка спеціально визначена саме для проведення спрощених закупівель. Успіхів у здійсненні закупівель!

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель