Закуповуємо послуги охорони якісно

Вікторія Романюк
417
3 Лютого 2020
СПЕЦВИПУСК
Закуповуємо послуги охорони якісно
417
3 Лютого 2020

На території України є багато пам’яток культури, архітектури, які фінансують коштом державного бюджету та які потребують постійного нагляду й охорони. Для забезпечення недоторканності, цілісності державного майна, будівель, приміщень і матеріальних цінностей потреба в проведенні закупівель якісних послуг з охорони буде актуальною завжди.

У даній статті йтиметься про одну з таких важливих закупівель, як закупівля послуг з охорони, а саме про те, які вимоги встановити в тендерній документації для потенційних учасників та отримати якісні послуги.

Під час формування тендерної документації замовники часто встановлюють нескладні вимоги до учасників задля того, щоб ті не допускали помилок і замовник зміг у найкоротші терміни укласти такий необхідний йому договір про закупівлю. З одного боку, це правильно, адже якщо не робити з тендерної документації збірник ребусів і задач, то учасникам все буде зрозуміло, тож вони легко зможуть підготувати документи для участі у ваших торгах. Але є й інший бік медалі: якщо встановити дуже легкі вимоги, то на тендер прийдуть недобросовісні постачальники, які просто фізично не зможуть надати замовникові необхідні послуги. Тому дуже важливо при розробленні тендерної документації зберегти золоту середину і встановити такі вимоги, щоб і учасникам всі вимоги були зрозумілими, і замовникові потім не довелося розривати договір через неспроможність постачальника виконати його умови.

З...

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель