Порушення виявлено, щодо відсутності способу документального підтвердження кваліфікаційному критерію по статті 16

Редакція
1742
2 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Порушення виявлено, щодо відсутності способу документального підтвердження кваліфікаційному критерію по статті 16
1742
2 Червня 2020

Інформація про закупівлю  – UA-2020-04-21-000165-a

Предмет закупівлі  – ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти (Нафта і дистиляти (дизельне паливо)

За результатами аналізу питання повноти інформації в річному плані та оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель встановлено порушення пункту 1 частини другої статті 4 та пункту 8 частини другої статті 21 Закону. А саме замовником не зазначено місцезнаходження замовника  та його категорія. А також у формі оголошення не встановлено мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.

……………

У таблиці 1 «Кваліфікаційні критерії до учасників процедури закупівлі» додатку 1 до тендерної документації Замовника відсутня інформація про спосіб документального підтвердження відповідності учасників процедури закупівлі кваліфікаційному критерію, встановленому Замовником у тендерній документації, чим порушено вимогу частини першої статті 16 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону.

Порушення виявлено

  1. Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї
  2. Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (встановлено порушення пункту 1 частини другої статті 4 та пункту 8 частини другої статті 21 Закону)

Замовником було відмінено процедуру закупівлі у зв’язку неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.

Про нові кваліфікаційні критерії передбачені ст. 16 Закону та приклади встановлення таких критеріїв читайте на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Кваліфікаційні критерії за новим Законом України «Про публічні закупівлі».

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО