Ви запитуєте, ми відповідаємо

Редакція
798
28 Серпня 2015
Ви запитуєте, ми відповідаємо
798
28 Серпня 2015

«Доброго дня! Будь ласка, допоможіть розібратись. У поточному році в результаті покриття боргу нашому підприємству іншим контрагентом на баланс за мировою угодою було передано труби на суму 500,0 тис. грн. Чи можемо ми придбати ще труби до 100,0 тис. грн без проведення тендерної процедури? Чи потрібно враховувати вже взяті на баланс та проводити процедуру? Дякую».

Доброго дня! Згідно з частиною 1 ст. 2 Закону про держзакупівлі, цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, за умови, що вартість предмета закупівлі (без урахування податку на додану вартість), товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт — 1 мільйон гривень.

У вашому випадку сума закупівлі не перевищує вищезазначені межі. Отже, інформацію про дану закупівлю ви розміщуєте в додатку до річного плану. При цьому труби на суму 500 000 грн, які було передано вам за мировою угодою, ви отримали не в результаті проведення закупівлі. Отже, процедуру закупівлі на придбання труб на суму до 100 000 грн ви не проводите.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)