Щодо переговорної процедури

Редакція
151
20 Липня 2016
Щодо переговорної процедури
151
20 Липня 2016

Добрий день. Допоможіть, будь ласка, розібратись із проблемою. Була відміна торгів (конкурсних торгів) два рази за ЗУ “Про здійснення державних закупівель”, відповідно ми мали всі підстави використовувати переговорну процедуру закупівлі, яка передбачена ст. 39 ЗУ “Про здійснення державних закупівель”. Однак з 1 квітня набрав чинності ЗУ “Про публічні закупівлі”. Відповідно до п. 4. ч. 2 ст. 35 ЗУ “Про публічні закупівлі” переговорну процедуру закупівлі замовник застосовує як виняток у разі, якщо замовник двічі відмінив тендер через відсутність достатньої кількості учасників. За попереднім Законом були торги (конкурсні торги), за новим — тендер (торги).

Нам потрібно ще два рази відмінити закупівлю за ЗУ “Про публічні закупівлі” (і тоді проводити переговорну процедуру)? Чи можна вже проводити процедуру закупівлі, коли загалом конкурсні торги було відмінено ще за попереднім Законом?

Доброго дня! Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 переговорну процедуру закупівлі замовник застосовує як виняток у разі, якщо він двічі відмінив тендер у розумінні Закону «Про публічні закупівлі» через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

Отже, якщо для вас введено в дію Закон «Про публічні закупівлі», то в такому випадку вам потрібно два рази провести відкриті торги і відмінити їх через відсутність достатньої кількості учасників. З детальнішою інформацією щодо даного питання ви можете ознайомитися в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 6 (57) за червень 2016 року на стор. 28–30.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель