Щодо допорогів

Редакція
1132
22 Вересня 2016
Щодо допорогів
1132
22 Вересня 2016

Добрий день! У нашій організації створено тендерний комітет (є наказ, положення, протокол на заступника голови, секретаря, функції членів). Згідно з положенням, одного члена ТК призначено відповідальним за дотендерні закупівлі, які у нас проводять шляхом укладення прямих договорів (тобто допорогові закупівлі ми в системі не проводимо). Чи потрібно нам обов’язково писати наказ на цього члена як відповідального за проведення допорогових закупівель і відповідно положення? Дякую

Доброго дня! Відповідно до частини 1 статті 11 Закону про публічні закупівлі для організації та проведення процедур закупівель за даним Законом замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Також звертаємо увагу, що, згідно з частиною 1 статті 10 Закону, замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме звіт про укладені договори — протягом одного дня з дня укладення договору. Відповідальними за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу, є голова та секретар тендерного комітету замовника або уповноважена особа (особи).

Якщо ви допорогові процедури не проводите, а тільки розміщуєте звіт, то вам не обов’язково писати наказ на цього члена як відповідального за проведення допорогових закупівель і відповідно — положення. Оскільки відповідальними за розміщення звіту про укладені договори та додатка до річного плану є голова та секретар тендерного комітету замовника або уповноважена особа (особи). Детальніше з тим, як створювати тендерний комітет і яким чином це оформлювати, ви зможете ознайомитись у статтях «Створення тендерного комітету: базові знання» — у журналі № 5 (56) за травень 2016 року на стор. 40–47 та «Перехідний період: від комітету з конкурсних торгів до тендерного комітету» — у журналі № 8 (59) за серпень 2016 року на стор. 14–17.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО