Прямий договір чи переговорна процедура

Редакція
1525
23 Грудня 2016
Прямий договір чи переговорна процедура
1525
23 Грудня 2016

Доброго дня! Наша організація провела переговорну процедуру на закупівлю електроенергії, за результатами якої укладено договір. Станом на 1 грудня кошти за договором ми повністю використаємо, а на грудень нам потрібно ще 30 тис. грн. Підкажіть, будь ласка, чи можемо ми укласти прямий договір на 30 тис. грн. на грудень? Чи потрібно проводити знову переговорну процедуру закупівлі на цю суму? Дякую.

Доброго дня! У цьому випадку слід виходити з того, чи було вам відомо під час затвердження річного плану закупівель про наявність даної потреби. Виникнення додаткової потреби також може бути пов’язане зі зміною вартості електроенергії, про яку ви не знали під час проведення попередньої закупівлі, виділення додаткових коштів на проведення закупівлі, появи додаткової потреби в електроенергії, про яку ви не могли раніше знати. У цьому випадку ви маєте право внести зміни до додатка до річного плану закупівель та укласти прямий договір.

Позицію МЕРТУ щодо даного питання викладено в інформаційному листі № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016. З даним листом і коментарем нашої редакції ви можете ознайомитись на стор. 38–42 журналу «Радник в сфері державних закупівель № 10 (61) за жовтень 2016 року.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО