Питання що стосується тендерного комітету

Редакція
150
26 Листопада 2016
Питання що стосується тендерного комітету
150
26 Листопада 2016

Доброго ранку! Наш навчальний заклад проводить і допорогові закупівлі, і надпорогові. Ми створили тендерний комітет (згідно з наказом), який затверджує річний план і займається закупівлями на більш ніж 200 тис. грн, у складі Іванова, Петрова, Сидорова і т. д. Також створили комітет відповідальних осіб (ті ж самі Іванов, Петров, Сидоров), які затверджують додаток до річного плану і займаються допороговими закупівлями. Іванов призначений секретарем у тендерному комітеті і відповідальним у комітеті відповідальних осіб. Чи можна так робити? Дякую.

Доброго дня! Відповідно до статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) на тендерний комітет покладено обов’язок складання та затвердження річного плану закупівель. Даний обов’язок тендерного комітету також підтверджує п. 2.7 Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 30.03.2016 № 557.

Крім того, відповідно ст. 10 Закону голова та секретар тендерного комітету є відповідальними за повноту і достовірність інформації, оприлюдненої на веб-порталі уповноваженого органу.

Зважаючи на те, що оприлюдненню підлягає і додаток до річного плану закупівель (згідно зі ст. 4 Закону), слід зробити висновок, що річний план закупівель і додаток до нього складають і затверджують тендерний комітет або уповноважена особа (особи) у випадку їх наявності. Усе інше описане може бути здійснено відповідно до внутрішніх вимог вашого навчального закладу.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель