Щодо додатково виділених коштів

Редакція
167
26 Листопада 2016
Щодо додатково виділених коштів
167
26 Листопада 2016

Доброго дня! Надайте, будь ласка, фахову допомогу. Нам виділено додаткові кошти, тож ми плануємо їх використати на заміну системи нагляду та контролю. Ми раніше закупили послуги монтажу цієї системи, а зараз бажаємо її змінити на нову. Заміна цієї системи є поточним ремонтом чи капітальним? Проекту немає. Дякую.

Доброго дня! Виходячи з написаного, надати вам чітку відповідь складно. Не є зрозумілим, якою є ваша система нагляду та контролю. Передусім слід визначитися з тим, що повинно бути кінцевим результатом. Якщо ви здійснюєте технічне переоснащення як комплекс заходів з модернізації та заміни застарілого і фізично зношеного устаткування на нове, більш продуктивне, то це буде роботою. Якщо ж ви самостійно закупите аналогічне обладнання й користуватиметеся послугами підрядної організації лише з його монтажу, то в даному випадку це, вірогідно, слід розглядати як послугу.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель