Щодо додатково виділених коштів

Редакція
1429
26 Листопада 2016
Щодо додатково виділених коштів
1429
26 Листопада 2016

Доброго дня! Надайте, будь ласка, фахову допомогу. Нам виділено додаткові кошти, тож ми плануємо їх використати на заміну системи нагляду та контролю. Ми раніше закупили послуги монтажу цієї системи, а зараз бажаємо її змінити на нову. Заміна цієї системи є поточним ремонтом чи капітальним? Проекту немає. Дякую.

Доброго дня! Виходячи з написаного, надати вам чітку відповідь складно. Не є зрозумілим, якою є ваша система нагляду та контролю. Передусім слід визначитися з тим, що повинно бути кінцевим результатом. Якщо ви здійснюєте технічне переоснащення як комплекс заходів з модернізації та заміни застарілого і фізично зношеного устаткування на нове, більш продуктивне, то це буде роботою. Якщо ж ви самостійно закупите аналогічне обладнання й користуватиметеся послугами підрядної організації лише з його монтажу, то в даному випадку це, вірогідно, слід розглядати як послугу.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО