Вітаємо на новому порталі RADNUK.COM.UA

Редакція
2509
26 Лютого 2020
Вітаємо на новому порталі RADNUK.COM.UA
2509
26 Лютого 2020

RADNUK.COM.UA – це інтернет-журнал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний або цікавиться сферою публічних (державних) закупівель. Сайт функціонує, як повноцінна інформаційна платформа у сфері публічних закупівель. Вся інформація на порталі оновлюється кожного дня. Для передплатників інтернет-журналу у доступі 24/7 є:

  • новини закупівель. Розділ оновлюється в режимі 24/7 та доповнюється новинами редакції журналу “Радник в сфері державних закупівель”, на які варто звернути увагу.
  • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами галузі закупівель, в яких роз’яснюються зміни в законодавстві та нюанси процесу закупівель, аналізується практика і розробляються рекомендації щодо її застосування, досліджуються і пропонують рішення актуальних проблем і суперечливих питань. Розділ оновлюється в режимі 24/7.
  • зразки документів, розроблені кращими практиками-закупівельниками.
  • правова база.
  • можливість в будь-який момент поставити питання, яке стосується публічних закупівель.

RADNUK.COM.UA – це журнал, який під рукою у вашому ноутбуці чи телефоні 24/7.

Для перших 500 підписників порталу RADNUK передбачена акція – 3,30 гривень/день. Акція розповсюджується на підписку строком на 6 місяців. Для оформлення підписки перейдіть в особистий кабінет.

На RADNUK.COM.UA завжди конкретні відповіді і готові рішення, які необхідні замовникам та учасникам процесу закупівель, з посиланнями на чинне законодавство.

Для всіх користувачів порталу також доступні навчальні програми Академії Радник та послуги супроводу публічних закупівель від Тендерного агентства Радник

Про те, як користуватись сайтом можна прочитати за посиланням.

Для оперативного зв’язку з питань використання інтернет-журналу звертайтесь до нас.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО