Новий реєстр від НАЗК: ЄДР осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

Ірина Антонова
474
11 Березня 2019
Новий реєстр від НАЗК: ЄДР осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення
474
11 Березня 2019

На початку лютого цього року сферу закупівель сколихнули певні нововведення. Так, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) з’явилася інформація про те, що з четвертого лютого 2019 року Національне агентство з питань запобігання корупції відповідно до ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон про корупцію) здійснює повноваження щодо забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (далі — Реєстр).

Своєю чергою не забарилося з офіційним коментарем і Мінекономрозвитку України. Так, на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі — МЕРТУ) з’явився лист Уповноваженого органу від 12.02.2019 № 3304/6186-06 з інформацією про додаткове повідомлення щодо інформації про функціонування Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Тож небудемо повторюватися, а наведемо ключову інформацію, зазначену у вищезгаданому листі у формі витягу.

Витяг з листа МЕРТУ вих. № 3304/6186-06 від 12.02.2019
«Щодо інформації про функціонування Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або
пов’язані з корупцією правопорушення»

«…У зв’язку з припиненням ведення Міністерством юстиції України та Головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення та припиненням Державним підприємством “Національні інформаційні системи”...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель