Титанічні тендери тижня!

Катерина Плашенко
215
6 Квітня 2021
Титанічні тендери тижня!
215
6 Квітня 2021

Знайомтесь з тендерами-гігантами, які було опубліковано за останній тиждень. Як завжди, лідерами залишаються служби автомобільних доріг України з предметом закупівлі «Ремонт доріг». При цьому значна кількість тендерів оприлюднена з досить різноманітною тематикою предмета закупівлі та із значною очікуваною вартістю. Наприклад, «Київпастранс» має на меті провести реконструкцію трамвайної лінії по вул. Алма-Атинській. Сподіваємось, тендер відбудеться та вже невдовзі якісно покращиться життя киян, що проживають у Дніпровському районі.

Оголошені цікаві закупівлі по хімічним речовинам: АТ «Укргазвидобування» закуповує азот рідкий на 72 млн грн, а ПрАТ «АК “Київводоканал”» — поліхлорид алюмінію (гідроксихлорид алюмінію), вартість 147 млн грн. Ось де потенціал для отримання справжнього прибутку! Давайте брати участь та приєднуватися до найперспективніших державних проєктів  (див. Таблицю).

Таблиця

Очікуваний бюджет,

грн з ПДВ

 

Організатор / Замовник

 

Предмет торгів

№ тендеру

в ЦБД

748 085 400,00

Служба автомобільних доріг у Харківській області

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-21-10 Шевченкове — Балаклія — Первомайський — Кегичівка

UA-2021-03-29-006576-b

554 554...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель