Протокол переговорів (для бюджетних установ та організацій якщо відкриті торги не відбулись) ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»

ПРОТОКОЛ ПЕРЕГОВОРІВ
щодо закупівлі природного газу
на період _____________________________

м. Київ                                                          

  ___ ___________ 202__ року

ЗАМОВНИК:

УЧАСНИК:Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (далі також – ГК «Нафтогаз Трейдинг»)

ПРИСУТНІ:

ПосадаПрізвище, ініціал імені
Від Замовника: Посада уповноваженої особа  ПІП уповноваженої особа  
Від Учасника:     

Порядок денний:

Про проведення переговорів щодо закупівлі за предметом Природний газ; 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника(далі —Закупівля), шляхом застосування Переговорної процедури відповідно до пункту  1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

Узгодження основних умов договору постачання природного газу для покриття всіх потреб Замовника на період з ____ _________ 2021 року по ____ _________ 202__ року

Слухали:

Представника Замовника (ПІП), який повідомив наступне.

Для потреб Замовника необхідно здійснити Закупівлю на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме: у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

___ ________ 2021 року в електронній системі закупівель  було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Природний газ; 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника  (__№ оголошення___). Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

__ _________ 2021 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про повторне проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Природний газ; 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника  (__№ оголошення___). Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Таким чином, у Замовника наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Загальний обсяг потреби Замовника  в предметі Закупівлі на період з _________________ по __________________ (включно) складає _____________ тис. куб.м.

Враховуючи вищезазначене та інформацію про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., укладеного 30.09.2021 року,  було прийнято рішення  надіслати  запрошення на участь у Переговорній процедурі Закупівлі Товариству з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Представник Учасника __________________________________________________ повідомив, що постачання товару за предметом Природний газ; 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника  в обсягах, зазначених Замовником на період ______________________,  можливе за ціною ________________ за 1000 куб.м. з урахуванням ПДВ та тарифу на транспортування.

Учасником надано всі необхідні документи,  що вимагалися в запрошенні для участі у переговорній процедурі закупівлі, а також проект договору постачання природного газу.

ВИРІШИЛИ:

Укласти договір постачання природного газу між _____(повна назва Замовника)____ та Товариством  з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» для  забезпечення власних потреб Замовника з наступними умовами:

– Обсяг закупівлі природного газу _______________ тис. куб. м.

Термін поставки: щомісячно в період з _____________ по ____________ включно.

Ціна  природного газу за 1000 куб. м  газу без ПДВ – 13 658,42 грн.,
крім того податок на додану вартість за ставкою 20%,
крім того тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи – 124,16  грн. без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,10 умовних одиниць, всього з коефіцієнтом – 136,576 грн., крім того ПДВ – 20% , всього з ПДВ – 163,89 грн. за 1000 куб. м.

Всього ціна газу за 1000 куб. мз ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу, за цим Договором становить 16 554,00 грн.

Загальна вартість договору становить ________________ гривень з ПДВ; – Місце поставки: у загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи.

Представники замовника:

Представник учасника: