Постанова КМУ “Про затвердження Порядку ведення Реєстру об’єктів критичної інфраструктури, включення таких об’єктів до Реєстру, доступу та надання інформації з нього”

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 квітня 2023 р. № 415

Київ

Про затвердження Порядку ведення Реєстру об’єктів критичної інфраструктури, включення таких об’єктів до Реєстру, доступу та надання інформації з нього

Відповідно до частини п’ятої статті 11 Закону України “Про критичну інфраструктуру” Кабінет Міністрів України постановляє:

 1. Затвердити Порядок ведення Реєстру об’єктів критичної інфраструктури, включення таких об’єктів до Реєстру, доступу та надання інформації з нього, що додається.
 2. Установити, що під час воєнного стану, а також протягом дванадцяти місяців після його припинення чи скасування:

  безпосередній доступ до інформації, що міститься в Реєстрі об’єктів критичної інфраструктури (далі — Реєстр), в тому числі до інформації, яка розміщується на офіційному веб-сайті уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури України, є обмеженим;

  інформація з Реєстру надається посадовим/службовим особам суб’єктів національної системи захисту критичної інфраструктури за суб’єктом права чи за об’єктом критичної інфраструктури за письмовим запитом до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.
 3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, визначеним відповідальними за забезпечення формування та реалізацію державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури в окремому секторі критичної інфраструктури, протягом місяця з дня набрання чинності цією постановою подати до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відомості про об’єкти критичної інфраструктури, віднесені до І та ІІ категорії критичності.
 4. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації під час воєнного стану, а також протягом дванадцяти місяців після його припинення чи скасування з дня набрання чинності цією постановою забезпечити:

  функціонування, формування і ведення Реєстру в автоматизованій системі, що забезпечує роботу як одномашинний однокористувачевий комплекс, який обробляє інформацію однієї або кількох ступенів обмеження доступу;

  внесення відомостей про об’єкти критичної інфраструктури до Реєстру.

Прем’єр-міністр України                                 Д. ШМИГАЛЬ