Лист Прозорро щодо здійснення оборонних закупівель згідно з Постановою № 1275

№ 206/01/126/06 від 27.01.2023

ТОВ «Тендерне агентство
Радник»

Державне підприємство «ПРОЗОРРО» (далі також Підприємство) розглянуло лист ТОВ «Тендерне агентство Радник» (вх. № 206-01-43 від 10.01.2023р., вих.№ 10/01 від 10.01.2023р.) стосовно надання інформації та повідомляє наступне.

Електронна система закупівель Prozorro (далі – Система) функціонує відповідно до вимог Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) та розроблена на підставі Технічного завдання, затвердженого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Для Замовників, що зазначені в Постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» від 11.11.2022 №1275 закупівлі будуть проводитись шляхом публікації оголошення про проведення рамкової угоди для потреб оборони на порталі prozorro.gov.ua в Розділі Новини.

Для того, щоб опублікувати оголошення про проведення рамкової угоди для потреб оборони необхідно надіслати текст оголошення та всю необхідну, на думку Замовника, інформацію на електронну пошту Підприємства – feedback.prozorro.ua.

Інформація буде публікуватись в розділі Рамкові угоди для потреб оборони.

Таким чином, Підприємство не встановлює обмежень та не регламентує надсилання інформації до оголошень у тому чи іншому обсязі.

Усі питання здійснення закупівель за рамковими угодами передбачені чинним законодавством України.

При оприлюдненні змін до рамкової угоди, у випадках, визначених п.26 Постанови №1275, Замовник надсилає Підприємству зміни і всю необхідну інформацію, а також посилання на оприлюднене оголошення. Зміни будуть публікуватись окремою новиною, із вказанням посилання на оголошення. Така інформація оприлюднюється Підприємством того ж дня, коли була отримана. При цьому, Підприємство не здійснює перевірку наданих Замовником документів/інформації, а лише оприлюднює їх.

Стосовно четвертого питання, наведеного у вашому зверненні повідомляємо, що Підприємство визначено відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення електронної системи закупівель Prozorro, а також є її адміністратором. До функцій Підприємства не належить контроль за дотриманням замовниками та учасниками закупівель вимог чинного законодавства України у цій сфері та/або надання консультацій чи роз’яснень з питань публічних закупівель.

За наданням роз’яснень норм законодавства, ви маєте можливість звернутись за належністю до Міністерства економіки України.

В.о. генерального директора

Наталія ШИМКО

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО