Лист Мінекономрозвитку України Щодо надання узагальнених відповідей та консультацій

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

(Мінекономрозвитку України)

вих. № 3302-06/34317-07 від 27.10.2016

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на численні звернення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель повідомляє.

У зв’язку із втратою чинності Закону України “Про здійснення державних закупівель” підстави для надання роз’яснень щодо застосування законодавства у сфері закупівель, безоплатної методологічної допомоги замовникам, відповідей на запити зацікавлених осіб у Мінекономрозвитку України, як Уповноваженого органу, відсутні.

Водночас, 01.08.2016 введено в дію для всіх замовників Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон), який установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Так, відповідно до статті 8 Закону основними функціями Уповноваженого органу є, зокрема:

– забезпечення функціонування інформаційного ресурсу Уповноваженого органу;

– надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель;

– надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.

Відповідно пункту 10 частини першої статті 1 Закону інформаційний ресурс Уповноваженого органу – сайт, наповнення якого здійснює Уповноважений орган та на якому надаються безоплатні консультації з питань закупівель, доступ до якого здійснюється через мережу Інтернет.

Таким чином, ознайомитись з узагальненими відповідями та/або отримати безоплатну консультацію рекомендаційного характеру з питань закупівель можна на офіційному веб-сайті Міністерства за адресою в мережі Інтернет www.me.gov.ua у рубриці “Публічні закупівлі”.

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерств не встановлюють норм права, носять виключно рекомендаційний та інформативний характер.

Директор департаменту
регулювання публічних закупівель 
Мінекономрозвитку

Олександр СТАРОДУБЦЕВ

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель