Лист Мінекономрозвитку Щодо змін, внесених до наказу Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

(Мінекономрозвитку)

вих. № 3304-04/22177-06 від 28.05.2019

Органи державної влади,
органи місцевого самоврядування,
установи, організації, підприємства та
інші суб’єкти сфери публічних
закупівель

Щодо змін, внесених до наказу
Міністерства економічного
розвитку і торгівлі України
від 22 березня 2016 № 490

З 03.05.2019 набув чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі – Мінекономрозвитку) від 21.03.2019 № 463 “Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490” (далі – Наказ), яким унесено зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”.

Так, Наказом внесені зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, які передбачають доповнення форм новими пунктами, зокрема, “Вид предмета закупівлі”, “Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)”, “Джерело фінансування закупівлі”, “Номер додаткової угоди”, “Сума договору після внесення змін”, “Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін”.

При цьому згідно з інформацією, наданою державним підприємством “ПРОЗОРРО”, на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель відображення полів “Вид предмета закупівлі”, “Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)”, “Номер додаткової угоди”, “Сума договору після внесення змін” завершені та доступні до заповнення замовниками, а також оновлено друковані форми з їх наявністю.

Разом з цим, інші вищезазначені пункти відображені в таких полях:

– “Конкретна назва предмета закупівлі (Джерело фінансування закупівлі)”;

– “Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін)”.

З огляду на викладене, у друкованих формах документів у сфері публічних закупівель, заповнена інформація буде відображена у вказаних полях, з урахуванням змін внесених Наказом.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 1 Наказу в абзаці другому пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579, слова “електронний цифровий підпис” замінено словами “кваліфікований електронний підпис посадової особи”.

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерств не встановлюють норм права, носять рекомендаційний та інформативний характер.

Директор департаменту
регулювання публічних закупівель 
Мінекономрозвитку України

Лілія ЛАХТІОНОВА