Лист ДУ “Професійні закупівлі” щодо дотримання вимог стосовно ступеня локалізації виробництва предметів закупівлі

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ”

(ДУ “ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ”)

№ 205 від 30.10.2023

ТОВ “Тендерне агентство Радник”

Державна установа “Професійні закупівлі” (далі — Установа) на лист ТОВ “Тендерне Агентство Радник” (далі — Радник) від 27.10.2023 року № 27/10, щодо дотримання вимог стосовно ступеня локалізації виробництва предметів закупівлі, повідомляє наступне.

Станом на сьогодні вимоги щодо локалізації, під час проведення закупівлі з використанням електронного каталогу можна встановити у проекті договору. Подивитися чи локалізований товар у профілі товару наразі неможливо.

Адміністратором електронної системи закупівель, були здійснені доопрацювання в електронній системі закупівель, що дозволяють підприємствам-виробникам додавати товари до переліку локалізованих товарів, а також реалізовано відображення переліку локалізованих товарів на веб-порталі уповноваженого органу з питань закупівель, сторінці https://prozorro.gov.ua.

Проводити запит пропозицій постачальника на закупівлю “локалізованого” товару, замовнику цілком можливо, для цього достатньо встановити вимоги щодо локалізації у проекті договору. Така вимога не суперечить чинним НПА.

З пропозиціями, щодо технічних доопрацювань у електронній системі закупівель рекомендуємо звернутися до адміністратора електронної системи закупівель.

Директор Євген ЯКУБОВСЬКИЙ