Мінекономіки: делегування повноважень на здійснення закупівель

Наталія Чабан
992
24 Вересня 2020
Мінекономіки: делегування повноважень на здійснення закупівель
992
24 Вересня 2020

Мінекономіки, як Уповноважений  орган,  що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, в продовження тематики узагальнених відповідей рекомендаційного характеру, що стосуються організації  процесу, який передує плануванню, підготувало лист «Щодо делегування здійснення закупівель» від 15.09.2020  № 3304-04_56256-06для   замовників, які є розпорядниками бюджетних коштів, щодо делегування програм та  заходів, передбачених бюджетною програмою, які передбачають закупівлі та розкриває основні особливості процесу планування закупівель замовниками, які мають відокремлені структурні підрозділи (філії). Пропонуємо коротко зупинитись на основних аспектах даного  листа.

Для здійснення програм та заходів, які реалізуються за рахунок коштів бюджету, бюджетні асигнування надаються розпорядникам бюджетних коштів. За обсягом наданих прав розпорядники бюджетних коштів поділяються на головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня.

Щодо статуту відповідальних виконавців бюджетних програм та особливості їх участі у бюджетному процесі звертаємо увагу на наступне:

 1. Головний розпорядник бюджетних коштів – бюджетні установи в особі їх керівників, які відповідно до статті 22 БКУ отримують повноваження шляхом встановлення бюджетних призначень,  приймає рішення щодо делегування повноважень на виконання бюджетної програми розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та/або одержувачами бюджетних коштів, розподіляє та доводить до них у встановленому порядку обсяги бюджетних асигнувань;
 2. розпорядник бюджетних коштів  – бюджетна установа в особі її керівника, уповноважена на отримання бюджетних асигнувань, взяття бюджетних...
Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель