Все, що необхідно знати про закупівлю проектно-кошторисної документації

Юлія Шекун
2100
4 Вересня 2020
Все, що необхідно знати про закупівлю проектно-кошторисної документації
2100
4 Вересня 2020

Аби навчитись уникати помилок, ми повинні визначитися, в чому їх корінь – у незнанні чи в необачності. Перше означає, що у нас немає необхідної інформації. Друге – що необхідна інформація була, але ми використали її не вірно.

Чи не виникало у Вас подібного відчуття при закупівлі розроблення проектно-кошторисної документації (далі – ПКД)? Авторських прав на неї? Коли та в яких випадках авторські права на неї можна передати замовнику чи іншій організації? Як правильно внести зміни до її технічного завдання? А якщо взагалі проекти руйнуються під градом правок, внесених в технічне завдання?

Сьогодні знайдемо спосіб зробити проекти стійкими до різних змін та відповісти на пекучі для Замовників питання.

Проектно-кошторисна документація – це…

Будівництво об’єкту починається з проектування та складання кошторису витрат на будівництво. Він включає складання плану витрат, надходження матеріальних, трудових та грошових ресурсів, які потрібні, щоб почати, провести і закінчити будівництво. Виконання цієї частини роботи є важливим і ключовим моментом, оскільки вона включає в себе показники ефективності, раціональності та економічності майбутнього будівельного процесу.

Поняття проектної документації, визначено у Державних будівельних нормах України А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації» (далі – ДБН 2014). Затверджені текстові та графічні матеріали, якими визначаються містобудівні, об’ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні, технологічні рішення, а також кошториси...

Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель