Новий Порядок визначення предмета закупівлі та ключові зміни

Наталія Чабан
4514
24 Червня 2020
Новий Порядок визначення предмета закупівлі та ключові зміни
4514
24 Червня 2020

Нагадуємо нашим читачам, що 2020 рік став роком кардинальних змін системи державних закупівель в Україні у зв’язку із набранням чинності новою редакцією Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон, Закон про публічні закупівлі). Для узгодження нормативно-правових актів із Законом та у зв’язку із численними запитами розпорядників бюджетних коштів щодо визначення предмета закупівлі Мінекономіки розробило та затвердило оновлений порядок визначення предмета закупівлі. Отже, у цій статті розглянемо головні події у сфері публічних закупівель, пов’язані з прийняттям даного нормативного акта.

Відповідно до Закону предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, які замовник закуповує в межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам можна подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі замовник визначає в порядку, установленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого в установленому законодавством порядку.

Так, Мінекономіки як Уповноважений орган, що реалізує державну політику у сфері закупівель, розробило та затвердило наказом від 15.04.2020 № 708 Порядок визначення предмета закупівлі (далі — Порядок), який набрав чинності з 19 червня 2020 року після офіційного його опублікування у виданні «Офіційний вісник України» — 2020 р., № 47, стор....

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель