Очистити

Договори примірні, типові та договори приєднання в публічних закупівлях

Анастасія Матвійчук
97
9 Квітня 2019
97
9 Квітня 2019

У попередньому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» ми з’ясовували, що таке проект договору і наскільки детально слід прописувати його умови в складі тендерної документації. А також дізналися, що зміст договору може бути визначений не лише на основі вільного волевиявлення його сторін (тобто за принципом «що хочу, те пишу»), але й на основі типових, примірних договорів, а також договорів приєднання. Що це за договори? Коли їх можна і треба застосовувати? Чи можна відмовитися від типових, примірних договорів та договорів приєднання, якщо вважаєте, що власний проект кращий? Про це і не тільки — на сторінках журналу «Радник в сфері державних закупівель».

Примірні й типові договори в публічних закупівлях

Відповідно до частини 4 статті 184 ГК України укладення господарських договорів на основі примірних і типових договорів повинно бути здійснене з дотриманням умов, передбачених статтею 179 цього кодексу, лише в результаті викладення договору у вигляді єдиного документа, оформленого згідно з вимогами статті 181 цього Кодексу та відповідно до правил, установлених нормативно-правовими актами щодо застосування примірного або типового договору.

За змістом частини 4 статті 179 ГК України типові договори обов’язкові для застосування, а примірні — лише рекомендовані. У разі застосування типового договору сторони можуть лише конкретизувати, уточнювати його умови, але не можуть,...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель