Вісім акцентів журналу «Радник в сфері державних закупівель» за липень 2021 року

261
16 Липня 2021

У липневому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» ми, як завжди, підготували для вас багато корисної інформації у сфері закупівель:

 • Продовжуємо цикл статей, присвячених затребуваній і водночас спірній підставі внесення змін до договору про закупівлю, — збільшення ціни до 10 %. У запропонованій статті «Як підтвердити коливання цін на ринку товару?» розкриваємо секрети підтвердження наявності цінових коливань та остаточно з’ясовуємо: хто вони, ті загадкові суб’єкти, перелік яких не є вичерпним, та які можуть підтвердити ці коливання? Статтю повністю адаптовано до змін до Закону.
 • Як часто ви втрачали перемогу через те, що вимоги замовника (не)свідомо встановлені у нетиповому місці тендерної документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі? У статті «9 прихованих вимог замовника, або Як не потрапити до пастки замовника?» на практиці знайомтесь з винахідливістю замовників у частині встановлення «прихованих» вимог, можливим місцем їх розташування та отримуйте відповідні рекомендації від експерта-практика Т. Коріненко.
 • 28.04.2021 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 і від 30.11.2016 № 867» від 03.03.2021 № 407, на виконання якої для вас розроблено рекомендації щодо відображення вказаних змін у вимогах тендерної документації. Тож будьте уважні та дізнавайтесь про два нові набори даних, які підлягають оприлюдненню.
 • Дізнавайтесь першими нову інформацію, зокрема щодо внесення змін до договору про закупівлю, прочитавши статтю «З 26.06.2021 по-новому рахуємо строки на збільшення ціни товару до 10 %!»: порівняльна таблиця формулювань Закону, наявність неабиякого простору для маневрів у частині зміни ціни, існування періодичності у часі чи «так часто, як цього захочеться» та багато іншого.
 • Зі змінами порядку оскарження, внесеними до Закону, з новим поняттям «Комісія», особливостями взяття участі у засіданні розбираємося разом із автором Н. Заєць у статті «Оскарження процедур закупівель: нові правила з 26.06.2021», щоб максимально убезпечити себе від втрати довгоочікуваної перемоги.
 • У нашій постійній рубриці «Експерти відповідають» на сторінках 59–60 журналу експерти, представники Мінекономіки Мішта Т. та Биковська І., надають відповіді на запитання читачів:

«Медичне обслуговування як виняток з Закону про закупівлі»,

«Закупівля поточного ремонту: чи потрібно зазначати номенклатурні позиції?».

Усе це й навіть більше чекає на вас у липневому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель»! Приєднуйтесь до невичерпного джерела знань кожного гравця закупівельного ринку!

Передплатний індекс друкованого видання: 89613.

Передплатний індекс друкованого та електронного видання зі знижкою: 76326.

Передплатний індекс на електронний журнал (портал): 76471.

Передплатний індекс на друкований та електронний журнали «Радник в сфері державних закупівель» + друкований та електронний журнали «Радник у сфері бюджетної бухгалтерії»: 76419.

Шановні передплатники! Підготовка до тестування — запорука та формула успішного його проходження. Тож знайомтесь з черговими новаціями, які не можуть залишити байдужим жодного: на порталі RADNUK.COM.UA розроблено та оприлюднено «тренажер» для успішного проходження тестування для уповноважених осіб, де ви  можете перевірити свої знання за сімома різноплановими темами:

Проходження пробного тестування стане базою та опорою під час підтвердження знань на офіційному тестуванні від Мінекономіки. Тренуйтесь, з нами ви здатні на все!

Не забувайте, що для передплатників журналу:

 1. діє безкоштовна гаряча телефонна лінія для консультацій за тел.: (044) 451-85-71. Консультації проводяться з понеділка по четвер з 16:00 до 17:30;
 2. напорталі RADNUK.COM.UA за посиланням є можливість поставити запитання експертам редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель», на які обов’язково отримаєте кваліфіковані відповіді.

Передплатити портал RADNUK.COM.UA можна за посиланням.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

  load
  digest icon digest icon
  Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель